Tehnis media group

Kontakti

Nova sodelovanja odpirajo nove priložnosti!

Tehnis d.o.o.

Linhartova 3, 1000 Ljubljana
ID za DDV: SI 705 277 33
Matična številka: 589 37 55
T: (01) 430 60 60
F: (01) 439 36 10
E: tehnis@tehnis.si

Direktor podjetja

Janko Zrim

Poslovna sekretarka

Tanja Kokot
T: +386 1 430 60 60

MARKETING

Revija Mercedes-Benz Magazine

T: +386 1 430 60 60
E: marketing@tehnis.si

Klavdija Zrim

Urbano življenje
Mercedes-Benz Magazine
Ljubljana Exclusive
M: + 386 41 635 575
E: klavdija.zrim@citylife.si

Tatjana Kolenko

Revija Gradbenik
Revija Stroji

T: + 386 1 430 60 61
M: + 386 41 388 721
E: marketing@gradbenik.net

Martina Kermavner

Revija Transport & Logistika
Ljubljana Exclusive
T: +386 1 430 60 65
M: + 386 31 728 800
E: martina@tehnis.si

Alenka Sočič

Urbano življenje
Ljubljana Exclusive
Revija Transport & Logistika
T: +386 1 439 36 15
M: + 386 41 598 314
E: alenka.socic@tehnis.si

UREDNIŠTVA

MERCEDES-BENZ MAGAZIN

Janko Zrim
T: +386 1 430 60 60
E: mb-magazin@tehnis.si
W: www.mercedes-benz.si

LJUBLJANA EXCLUSIVE

Janko Zrim
T: +386 1 430 60 60
F: +386 1 439 36 10
E: ljubljana@tehnis.si

CITYLIFE

Helena Peterlin
T: +386 1 439 36 15
E: helena.peterlin@tehnis.si
E: helena.peterlin@citylife.si
W: www.citylife.si

SPLETNO UREDIŠTVO Urbano življenje

Anja Mrevlje
E: anja.mrevlje@tehnis.si
E: anja.mrevlje@citylife.si
W: www.citylife.si
FB: @citylifeslo

GRADBENIK / STROJI

Milan Marčič
T: +386 1 438 24 35
F: +386 1 439 36 10
E: milan.marcic@gradbenik.net
E: stroji@tehnis.si
W: www.gradbenik.net
W: www.revija-stroji.si

TRANSPORT

Janko Zrim
T: +386 1 430 60 60
F: +386 1 439 36 10
E: transport@tehnis.si
W: www.etransport.si
FB: @Revija.Transport